| ruxandra445 a întrebat:

Am o intrebare.
Mi-am luat un telefon cu un abonament care imi da credit lunar faza ce-a mai naspa este ca abonamentul este trecut pe tatal meu. si eu in telefon am parola ca sa nu vada mesajele etc. si cica am aflat de la cineva ca poate sa imi vada mesajele pe telefonul lui cica. ajutor va rog si apropo as putea sa trec abonamentul pe mine? big grin multumesc

Răspuns Câştigător
| TheTimeKiller a răspuns:

Stai linistita ca n-are ce sa faca ...trebuie sa se duca in sediu, sa completeze o cerere, dupa sa astepte aprobare. Nu cred ca are tatal tau timp de asa ceva. Sincer, habar n-am de ce tineti voi parola la mesaje, dar daca vrei te ajut cu o metoda sa vada doar mesajele care vrei sa le vada.

1 răspuns:
| dge18 a răspuns:

Da!
Deci, taicatu poate sa vada mesajele de la sediu de unde ai abonamentul.
Si trebuie sa ai 18 ani ca sa ai abonament parca asa stiu. Sau mai putin de 18 ani cu acordul parintelui!
Poti sa-ti schimbi abonamentul de pe numele lui taicatu pe numele tau si te-ai scos!
Bafta happy