| anonimvsanonim a întrebat:

Salut, am un telefon. Nu conteaza ce tel e ^_^. Important e ca as vrea sa imi pun parola pe anumite chestii... cum ar fi mesajele. Doar ca problema e ca imi cere parola telefonului, pe care eu nu o stiu straight face Am telefonul de 2 ani, si n-am schimbat-o niciodata, l-am luat cu abonament. Imi poate spune cineva vreo solutie? thinking

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Parole standard din fabrica: 0000 sau 1234.Vezi si tu din cate caractere iti cere codul, daca e din 3 bagi 000 sau 123 etc.pa

| anonimvsanonim explică (pentru anonim_4396):

Daca bag 123 zice ca e prea scurta. straight face

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonimvsanonim):

Si la 1234 sau 000 ce iti zice? Daca nu zici marca telefonului...cine naiba sa te ajute?
Daca e asa secret cauta pe google "numele telefonului" factory code si vezi ce rezultate iti da.

| AngelHugz a răspuns:

E o intrebare buna...

| Addiquez0r a răspuns:

Fa un drum pana la operatorul de telefonie.