| Gr3y3ras a întrebat:

Am o nedumerire:
Eu am un telefon Windows Phone achizitionat de la Orange, deci e codat pe Orange. Si mentionez si ca am 8, 3 euro cadou de la ei in contul meu de pe telefon. Si m-am hotărât ca din banii aia sa îmi iau un joc din Magazin la 7 euro. Problema este ca, atunci când dau sa îl cumpăr iminapare ca nu pot achizitiona acel element deoarece am atins limita maxima de achizitii pe acel cont (adica Orange, ca eu vreau sa cumpăr cu Orange, adica prin cei 8, 3 euro). Problema este ca eu nu am achizitionat nimic (adica nubam cumpărat nimic altceva). Stie cineva cum pot repara eroarea asta?

*Mai mentionez ca: Jocuri free merg descarcate, am cont Microsoft, am spatiu pe cardul SD si pe telefon, jocul are 14 mb.

1 răspuns:
| crbogdan a răspuns:

Nu poti folosi cei 8.3 euro cadou de la ei doar in apeluri sau ceva de genul. nu merg nici transferati nimic nu poti face cu ei aproape.