| alexa_1346 a întrebat:

am o problema.am cosmote si am activata extraoptiunea Super Unlimited si se zice ca este bonus whatsapp nelimitat. Si mie de ce nu imi merge?

3 răspunsuri:
| BlacK_8915 a răspuns:

Trebuie sa faci setari pe mobil(Sa activezi traficul de date)

http://cosmoteromania.custhelp.com/......ect-mobile

Multa bafta, PACE!

| alexa_1346 explică (pentru BlacK_8915):

Am setarile pe mobil, dar tot nu merge.

| TicTacZero a răspuns:

Ai instalata aplicatia whatsapp? Trebuie sa ai instalata aplicatia whatsapp si sa o setezi (Adica sa-ti pui nr. de telefon, nume etc.) Si sa faci setarile la internet care ar trebui sa se seteze singure cand incerci sa intri pe internet prin traficul de date!