| tonynegrui a întrebat:

Am o problema la telefonul meu.Modelul este Samsung galaxy s2. dilema mea e ca bateria mi se descarca cu 1% per 40 de sec aproximativ.am sters toate aplicatiile si tot ASA imi face.ieri am ascultat muzica tip de 30 de minute cand am pus mana pe telefon.Avesta era fierbinte. oare procesorul meu ruleaza prea repede sau se supraincalzeste? Daca las telefonul pe mass tip de 4 ore fara sa FAC ceva LA el Raman fara baterie.Si cand mam uitat LA statusul bateriei imi aparea can ecranul consuma 75% dar eu nici macar nu l-am oprit era blocat si mergea melodia...Imi cer scuze de caps dar telefonul meu ii dus si in privinta asta))
Over fundawinking

3 răspunsuri:
| tonynegrui explică:

Mi-am cumparat o alta baterie. Dar tot ASA face

| sappy a răspuns (pentru tonynegrui):

Incearca sa calibrezi baterie, poate ai probleme si cu softul!

| AndyAndrey01 a răspuns:

Dul la cineva sa vada ce are si o sa iti spuna eu cred ca este bateria de vina