| AnonimusGate a întrebat:

Am o problema la telefonul meu Orange zali. Nu-i mai merge mufa jack dar și merge foarte greu ce pot face. Nu imi ziceti de gsm că n-am chef să mai bag banii in el.
Funda

3 răspunsuri:
| OrangeHelper a răspuns:

Salut,

Iti recomand sa mergi cu telefonul, insotit de factura acestuia de achizitie intr-un Orange Shop. Telefonul va fi verificat si trimis catre service-ul autorizat pentru a fi reparat.

Cu prietenie,
Orange Helper

| AnonimusGate explică (pentru OrangeHelper):

Vindeți niște țepe de telefoane

| mont a răspuns:

Ca sa mearga mai usor fa back-up la date apoi da o resetare la setarile din fabrica. Mufa gsm poate fi reparata doar fizic.