| BuBu01 a întrebat:

Buna TPU am si eu o problema cu telefonul meu. Il pun la incarcat, imi arata ca se incarca dar de fapt nu se incarca, am Note 1. Avand in vedere ca i-am schimbat mufa, ar putea fi tot din cauza ei, dar imi arata ca se incarca. Fundaa :*

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inchide-l si deschide-l din nou.S-ar putea ca dupa ce il deschizi bateria sa fie incarcata.(depinde cat timp l-ai lasat).Eu asa am facut si a mers.

| BuBu01 explică (pentru anonim_4396):

Am incercat si cand l-am deschis mi-a aratat ca am si mai putina baterie