| GBE15 a întrebat:

TPU! Am un Nokia C1-01 si vreau sa-mi instalez aplicatia Facebook pentru mobil, dar nu se incarca... am descarcat aplicatia de 100 de ori, am dezinstalat-o de 100 de ori si iar am instalat-o si tot nu merge. thinking " Probleme de conexiune? Poate exista o problema temporara legata de servicul nostru sau setarile telefonului tau nu permit conectarea aplicatiei la internet". Acolo pe iconita cu "facebook" imi apare o cheita. Ce-as putea face? Mentionez ca aplicatia a mers mai demult. Multumesc anticipat! happy

3 răspunsuri:
| Stefanuut a răspuns:

Nokia C1-01 are o memorie foarte mica, si de asta iti merge foarte greu, mai bine iti copii Opera Mini pe le si intri din acel browser, eu am un Nokia C2 si asa fac, o sa vezi ca o sa-ti mearga destul de bine.

| GBE15 explică (pentru Stefanuut):

Multumesc pentru sfat! O sa incerc. happy

| GBE15 explică (pentru Stefanuut):

Nu merge sa descarc aplicatia pe cardul de memorie?