| anonim_4396 a întrebat:

Am un telefon, Huawei P8 Lite, nu am primit nici un update, pentru că e modificat... De exemplu când îl aprind apare "Spark"iar versiunea e ale-l02c672b140. L-am cumpărat de la quick mobile, în martie 2016. Aș putea face un update? Am versiunea 5.0.1, iar P8 Lite are 6.0. La 5.0.1 există anumite probleme pe acest model. Există vreo soluție?

2 răspunsuri:
| Bogdiy14 a răspuns:

Da, ai nevoie de vreo 2 aplicatii un pc/laptop o zi libera multa documentare un cablu usb. A si exista posibilitatea sa iti strici telefonul permanent. Dar da, exista o metoda.