| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU am un telefon Orange Zali si am o problema cu internetu! Fie ca am internet prin wi-fi sau date mobile mie nu mi se mai deschide magazin play dar in rest pe google imi merge ...cineva?

4 răspunsuri:
| AliLina2 a răspuns:

Ai cont google? Daca ai inseamna ca telefonul are o problema, poti descarca de pe net..eu am un Orange Zilo dar nu am probleme cu el.

| AlecuAlex a răspuns (pentru AliLina2):

Mane imi merge google/fb/panarame din astea dar nu imi merge deloc magazin play si sa ma conectez pe un cont google...

| AliLina2 a răspuns:

Intra la setari-->aplicatii-->toate aplicatiile si dai la descarcari si la gmail si dai lansare sau le activezi.

| AlecuAlex a răspuns (pentru AliLina2):

Sa activez gmail pana acuma a functionat fara,,,