| Masculin98 a întrebat:

am un telefon Samsung galaxy gio si am android 2.3.4 iar acest android nu suporta webnwalk. Am sunat la cei de la Samsung si mi-au spus sa schimb versiunea de android. Cum l-as putea schumba si ce tip de android suporta.

6 răspunsuri:
| hp8510p a răspuns:

Cum sa nu suporte 2.3.4? Eu am galaxy fit cu 2.3.4 si merge webnwalk pe el de 1 an si ceva

| Masculin98 explică (pentru hp8510p):

Nu am reusit sa il fac singur si am mers la germanos iar ei mi-au sp ca nu este compatibil androidul.

| Andreeac33 a răspuns:

Incearca prin Kies.

| Masculin98 explică (pentru Andreeac33):

Cum adica prin Kies?

| hp8510p a răspuns (pentru Masculin98):

Este un program pentru telefoanele samsung.Intri pe site-ul de la Samsung si il gasesti pe acolo.Cu programul ala poti transfera muzica, poze, filme si ce mai ai tu prin telefon dar poti si sa faci update la android.Dar nu cred ca au lansat update pentru gio