| Andrada003 a întrebat:

Am un telefon Samsung Galaxy Grand Prime si problema este urmatoarea: cand vreau sa apelez, ecranul telefonului se inchide. Apelul continua, dar ecranul ramane negru.Mentionez ca pana acum nu am mai avut probleme de genul asta.Multumesc!

4 răspunsuri:
| Andrada003 explică:

Ecranul telefonului revine la incheierea apelului

| IoanaWorld a răspuns:

Si mie se mai intampla. Nu e nici o problema. Se intampla asta deoarece telefonul se apara in asa fel incat tu sa nu inchizi apelul sau sa apesi pe ceva cu urechia. Stiu ca suna ciudat, dar am fost la specialist si asta a zis

| Barnea_David_1990 a răspuns:

Asa mi se intampla si la al meu! E semn de invechire!

| Panda33 a răspuns:

Da, este în regulă e doar o actualizare sau o programare de sistem ( telefonul meu Samsung Galaxy S6 face la fel, nu e o problema)