| Ilie_David_1993 a întrebat:

Buna TPU are cineva idee cum pot introduce cartela intr-un iPhone 4S care efectiv nu are slot de cartela? ce e de facut?

Răspuns Câştigător
| hp8510p a răspuns:

Nu este contrafacut, este luat din America, adica merge doar cu retele CDMA care exista doar in America...atat,in alte tari nu va merge.

2 răspunsuri:
| SouLIce a răspuns:

Cum sa nu aiba slot pentru sim?
Daca chiar nu are inseamna ca este contrafacut

| SouLIce a răspuns (pentru hp8510p):

Asa trebuia sa spui de la inceput
Daca tu zici ca retelele cdma exista doar in America atunci nu prea ai ce face cu el in Romania

| hp8510p a răspuns (pentru SouLIce):

Nu este contrafacut, este luat din America, adica merge doar cu retele CDMA care exista doar in America...atat,in alte tari nu va merge.