| UNICORNULfANtabulos a întrebat:

As dori sa-mi cumpar si eu o tableta de 10.2 inch pe 20 ianuarie si as vrea sa fie sub 1.000 lei.Ma puteti ajuta si pe mine sa gasesc una punand un link?

2 răspunsuri:
| MaxKiller911 a răspuns:

Uita-te pe la eMAG sau pe la germanos ( eu am vazut un Allview tare de tot, CPU 1.5 GHz dual core ) bafta

Buna draga te ajut eu;;) Iti dau link de unde poti comanda tableta si ti-o aduce acasa fara alta plata doar plata tabletei azi l-ai comandat maine il ai www.emag.ro iti da si detaliile tablete si preul bafta :-bd