| anonymoussssssssssssss a întrebat:

As vrea sa-mi descarc aplicatia Whatsapp Messenger..si nu stiu daca se plateste sau nu.m-am uitat pe site-ul lor oficial si zice ca nu se plateste..cand am descarcat-o imi aparea "Taxe operator retea pot fii percepute" Deci. totusi, e gratis sau nu? Doar descarcarea e gratis si folosirea nu? Dau funda!

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu platesti nimic. "Taxe operator retea pot fii percepute" asta se refera la faptul ca poti face cost suplimentar daca nu esti conectat la un wi fi sau nu ai o optiune de date

| StefanNumeDeCod a răspuns:

Cand descarci primele 12 luni sunt gratis, iar apoi incepi sa platesti (Nu stiu sigur, dar am citit undeva la ei pe site)