| anonim_4396 a întrebat:

As vrea sa stiu ce parere aveti despre aplicatia WhatsApp Messenger? Am auzit ca 1 an e gratis dupa ce il descarci pe telefon, iar dupa 1 an trebuie platit. De exemplu: Eu imi descarc Whatsapp-ul, imi fac cont iar dupa un an il dezinstalez. Chiar daca l-am dezinstalat tot trebuie platit? Cum functioneaza aplicatia? big grin

Mersi pentru raspunsuri. happy

Răspuns Câştigător
| Vvistula a răspuns:

Un an e gratis si dupa trebuie sa il platesti dar daca l-ai dezinstalet inainte sa incepi sa platesti nu e nicio problema

| ailiceC a răspuns (pentru Vvistula):

Ok. Mersi mult.

1 răspuns: