| eliza7943 a întrebat:

ce ma sfătuiți sa aleg dintre iph 8+ sau iph XR...ce ma interesează cel mai mult este claritatea pozelor și rezoluția telefonului.
(Nu veniți cu idei de aparate foto sau alte telefoane)

Răspuns Câştigător
| NLS a răspuns:

Dacă vrei poze, Mate 20 Pro e mai bun.
Nu neapărat ca și calitate, (oferă tot ce oferă Apple și mult mai mult) ci ca și funcții. Ai posibilitatea sa folosești wide, mid range sau tele, in funcție de nevoi. Și asta e visul oricărui fotograf.

Daca vrei sa filmezi cu mai multe cadre pe secunda la oricare dintre rezolutii, mergi pe iPhone XR.

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Din banii aia iti iei un Huawei, P20 pro sau Mate20 Pro.

Asta daca chiar te intereseaza pozele

| GabiDumitrescu a răspuns:

"Nu veniți cu idei de aparate foto sau alte telefoane" Alege-ti nimic atunci, daca esti idioata si arunci banii pe alea in loc de un mate 20 Pro, daca tot discutam ca vrei poze si rezolutie si ai bani de ingropat intr-un telefon asa, de sanchi...

| giulia283 a răspuns (pentru GabiDumitrescu):

Iphone ul e mai bun decat Huawei.

| giulia283 a răspuns (pentru GabiDumitrescu):

Ia.ti XR ca ala e cel mai nou.

| ClaudiuM1997 a răspuns:

Pai iphone XR fiind telefonul mai nou atunci teoretic face poze mai bune daca asta te intereseaza mai tare.Si daca vrei de departe cel mai bun telefon pentru poze recomand google pixel 3.