| Serban_Vladut_1990 a întrebat:

Am un telefon Samsung galaxy s6 și de cand am făcut update ul la Android 7.0 cand redau muzica din muzic player merge ce merge si dupa îmi zice "piesa nu se poate reda" la fel si pe Youtube si, si uneori cand sun pe messenger nu merge. pana acum am rezolvat asta cu un restart la telefon dar este enervant pentru ca s-au vreo 3 restarturi pe zi, dacă m ar putea ajuta cineva cu problema asta ași fi recunoscător.
Mersi, ofer funda

2 răspunsuri:
| BadBunny a răspuns:

Eroarea de la music player este si la Android 6.0.
Cat despre messenger, uita-te in Play Store, poate ai ceva update-uri pe care nu le-ai facut.
Funda?

| Serban_Vladut_1990 explică (pentru BadBunny):

Și este vreo modalitate sa rezolv problema?