| njcenumesapun a întrebat:

Eu nu am buton de pornire, a cazut, telefonul il aprind cu alte functii, etc. nu aceasta e problema, vreau sa imi dau update la telefon si nu stiu daca telefonul o sa se aprinda singur dupa, eu nu am buton si daca nu se aprinde singur dupa update nu o sa pot sa il deschid. Va rog! Se aprinde sigur sau nu?

Răspuns Câştigător
| wexceptional a răspuns:

Nu poti sa apesi butonul cu o scobitoare? se aprinde singur dar trebuie sa ai o varianta de rezerva

1 răspuns:
| Dandinelle a răspuns:

Nu știu ce telefon ai, dar în general când dai update la software se restarteaza singur. Asigură-te doar că-ti știi puk-ul și pin-ul înainte de restart și să ai destulă baterie