| anonim_4396 a întrebat:

Ierii vorbeam cu o colega prin mesaje si am apasat din greseala pe codificare.Toate mesajele cu acea colega s-au blocat si imi cere o parola. Am cautat pe net coduri de decodificare dar nu am gasit. Ce pot face sa decodifichez mesajele? Tip telefon: Allview P5. Ţin sa precizez ca de cand am telefonul nu am pus nici o parola. Am incercat si codul Pin dar nu merge!

4 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Incearcă 3 de zero si ok.

| ღCuteღKissesღ a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Parola trebuie sa fie maxim din 4 cifre. Orcum multumesc de ajutor!

| mihaelaaaaaaaea a răspuns:

Daca este la abonament te poti duce la ei happy

| Deny1010 a răspuns:

Buna. Aceeasi problema o am si eu. Daca ai reusit sa o rezolvi, te tog da- mi un raspuns.