| anonim_4396 a întrebat:

Bună, TPU! În octombrie mi-am cumpărat un Samsung Galaxy S3 mini de la Altex. Acum o săptămână l-am dus la reparat pentru că îmi arăta că este deconectată bateria, deoarece aveam garanție și în această seară l-am luat de la reparat. Acolo mi-au înlocuit bateria și adaptorul. Am scos carcasa și bateria ca să bag cardul de memorie și când am vrut să îl deschid iar nu mai mergea! Acum este la încărcat și nu mai dă niciun semn cum că ar funcționa, iar eu nu știu ce să fac! Vă rog să mă ajutați! Dau fundă celui mai bun răspuns, și desigur, celui care mă ajută cel mai mult! Mulțumesc anticipat!

2 răspunsuri:
| Vvistula a răspuns:

Il duci din nou la garantie.

| CodreanuC a răspuns:

Il duci din nou la garantie, si eu am dus de doua ori consecutiv telefonul la garantie