| Bogdane0069 a întrebat:

Buna TPU mi-am cumparat recent un HTC desire 626G dual sim din Germania si din pacate nu am limba romana macar spaniola m-ar putea ajuta cineva am cautat pe net pe markett dar nu stiu de unde as putea descarca mai multe limbii sau macar un rom original din Romania Spania? salutarii!

3 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Ai engleza, foloseste-o!

| FlorinCiokan a răspuns:

Ar trebui sa aiba Limba Romana.
Daca nu gasesti in setari, cand dai resetare la setarile din fabrica dupa ce se formateaza si cand incepe procesul de setup initial acolo iti da sa alegi ce limba vrei, in ce tara esti si toate cele...

| PumaTigruta a răspuns:

Romanian language pack, o gasesti in magazin play. dupa ce o instalezi, va mai trebui sa descarci inca o aplicatie.