| anonim_4396 a întrebat:

Mi-am pus parolă la telefon marca Allview P5 Life și nu mai pot să o dezactivez.
Mă poate ajuta cineva?

3 răspunsuri:
| 4StarLight a răspuns:

Cel mai bine e să te duci la un centru Vodafone, Orange depinde ce reţea eşti și să rogi să ţi-l deblocheze!
Încearcă să nu mai pui parole complicate sau să ţi le notezi undeva până eşti sigură că le-ai reţinut!

| Cojan_Sary_1995 a răspuns:

Poti apasă pe am uitat parola sau dacă nu îți amintești parola de rezerva va trebui să faci ce am făcut și eu la telefonul meu...sa il resetezi. Caută un video pe Youtube cu resetarea telefonului tau, ai grija ca nu toate telefoanele se resetează la fel!

| anonim205647 a răspuns (pentru Cojan_Sary_1995):

Stiu parola dar eu nu mai vreau să am parolă.