| 0oSenioritao0 a întrebat:

Ce imi puteti spune despre Iphone 6 adica cand apare cu ce e mai bun de cat 5s... cat va costa macar un aprox. ce are in special happy Funda!

Răspuns Câştigător
| MembruSeniorTPU a răspuns:

Va fi mai performant, o sa arate altfel, se va lansa in septembrie-octombrie 2014. Pana atunci iPhone 5S ramane cel mai performant telefon dupa piata.

http://www.lumeadigitala.ro/cel-mai-performant-telefon-2013

6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Esti constient ca nu avem cum sa stim niciun detaliu de genul asta. sunt chestii tinute super secret de Apple la fel cum a fost si cu 5s. pretul probabil va fi cu 50-100$ mai mult ce 5s, cam asa au evoluat preturile

| khwewljewew a răspuns:

Cine te-a mintit ca exista iPhone 6?! Nu exista. Doar iPhone 5S, si 5C, 5 etc.

| Laughter a răspuns (pentru khwewljewew):

Ar trebui sa mai iesi prin lume. Iphone 6 si Iphone 6 Plus sunt lansati in septembrie. E adevarat ca nu sunt prea multe detalii despre el...

| andreirapid a răspuns:

Tie dor de ele Seniorita?
Va fi ca Iphone 5 dar mai mare laughing

| Tabara_Mihai_1986 a răspuns:

Huse si carcase gasiti aici.
http://husecool.ro/
Husa new christian (carcasa) - pentru telefon iPhone 6
Husecool vine in ajutorul vostru cu o gama diversa de modele de huse si carcase pentru telefon iPhone 6. Ai de ales dintr-o mare diversitate de huse si carcase pentru telefonul tau, care se va potrivi nu doar telefonului mobil dar cu siguranta cel mai bine va reprezenta personalitatea ta si acest lucru este un sentiment unic de stil. Husele si carcasele pentru telefonul iPhone 6 sunt realizate din materiale de calitate superioara: plastic si policarbonat. Husele si carcasele comercializate de Husecool sunt de calitate premium, elegante si cu siguranta vor face diferenta ori unde vei fi. Fiecare husa sau carcasa expediata este verificata inainte de livrare pentru a preveni eventualele greseli de fabricatie sau defecte. Echipa noastra este formata dintr-un personal calificat si cu experienta in domeniul accesoriilor gsm. Carcasa este compatibila cu modelul de telefon iPhone 6.
Pachetul include:
1 X Husa new christian (carcasa) pentru telefon iPhone 6.
Despre noi :
Magazinul online Husecool va ofera o gama diversificata de huse pentru telefoane, carcase pentru telefoane, huse personalizate pentru telefoane, folii de protectie pentru telefoane, suporti auto pentru telefoane, suporti de bicicleta pentru telefoane, cabluri de date pentru telefoane, incarcatoare auto pentru telefoane, pen-uri pentru telefoane si baterii externe universale pentru telefoane mobile: Apple, Samsung, Nokia, HTC, Sony, LG, Huawei, BlackBerry