| iulain13 a întrebat:

tocmai mi-am descarcat asphalt 8 pe tableta si cand intru se incarca putin si imi zice "invalid license" si ori dau buy game si imi intra pe google play, ori dau cancel si imi iese... Ce sa fac sa il repar? Va rog ajutati-ma

1 răspuns:
| Spartacus1127 a răspuns:

Dezistealeaza-l si apoi intra pe Google si cauta " Asphal 8 APK download ". Dai pe prima pagina si cauti butonul de download apoi nu o sa mai ai nici un fel de problema.happy Funda?