| cristinaObrien a întrebat:

De la un timp de vreme nu mai merge google play pe tableta si nu stiu de ce si nu am clear data chiar nu stiu ce sa fac.Cand intru pe acesta aplictie iese singur, iar cand dableta se stinge si o reaprin imi zice ca din pacate procesun com.google.proces.gapps s-a orit si nu stiu ce sa fac! Va rog din toata inima sa ma ajutati.

5 răspunsuri:
| Diavolcata a răspuns:

Ai un virus ce opreste acel proces

| simina96 a răspuns:

Buna! Cel mai sigur este sa iti duci telefonul la un service, te vor ajuta cei de acolo. Posibil sa ai virusi in telefon, sau pur si simplu sa fie o problema tehnica de la google play care trece mai greu.

| KazNNNeT a răspuns:

Ai un virus ce opreste acel proces pentru a numai verifica daca ai cumparat sau nu aplicatia, dai restore, revenire la setarile din fabrica si e ca nou.
Succes

| kibiusa99 a răspuns (pentru KazNNNeT):

Si mie mi se intampla la fel si sum fac chestia asta?

| cristinaObrien explică:

Ba nu nu am virusi am verificat dar nu stiu