| Roxy_8879 a întrebat:

va rog ajutati-ma. mi-am insalat ios 6 pe iphone 4 si vreau sa ievin la ios 5.1.1. cine stie va rog sa ma ajutati!

6 răspunsuri:
| valentino52 a răspuns:

Daca nu ai salvat SHSHurile nu mai merge. Apple nu mai semneaza versiuni de iOS 5 se putea sa revii cu redsnow daca le aveai salvate.

| Roxy_8879 explică (pentru valentino52):

Nu cred ca le-am salvat! O alta metoda nu exista? am mai citit pe net. daca schimb bateria sau etc... va rog urgent.

| valentino52 a răspuns (pentru Roxy_8879):

Daca nu crezi inseamna ca sigur nu le-ai salvat. Nu are nici o legatura bateria. Aveai nevoie de unlock? Ca daca aveai atunci o sa schimbi telefonul de tot nu mai merge sa suni de pe el. Daca nu ai nevoie de unlock las ca-i bun si iOS 6.

| meduzza a răspuns:

Te conectezi la ITunes si dai click in lista din stanga unde scrie "iphone 4" (sau cum ti.ai denumit tu telu) si iti apare sa dai restore iar apoi iti alegi ultima data in care ai facut update (in afara de aia in care ti-ai pus ios6). Bafta