| Cosmin162749 a întrebat:

Cum pot pune la loc iOS 5.1.1 pe iphone 4? Am iOS 6.0 si vreau sa fac "Downgrade". Am urmarit multe tutoriale si am incercat singur dar imi da eroare si nu merge... Nu am jailbrek pe iOS 6.0. Si din cate inteleg eu din tutorialele alea...cam am nevoie. daca stie cineva va rog ajutati-ma.

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Momentan nu poti sa faci downgrade! Asteapta sa iasa un Jailbreak pentru IOS 6.0 si rezolvi problema fara downgrade.

| Cosmin162749 explică (pentru neluL):

Nu cred ca ai inteles. Eu vreau sa fac downgrade nu jailbreak

| neluL a răspuns (pentru Cosmin162749):

Repet -> Momentan nu poti sa faci downgrade! (am inteles ce vrei) Trebuie sa apara o versiune de redsnow zilele astea care iti va permite sa faci downgrade.

| valentino52 a răspuns (pentru neluL):

Si daca nu are salvate SHSH-urile din iOS 5 poate sa faca downgrade?

| neluL a răspuns (pentru valentino52):

Nu poate.