| idontgiveafuck2344 a întrebat:

vreau sa imi cumpar un acumulator portabil, care are capacitatea (mAh) 2500. Iar telefonul meu la baterie Li-Ion 1500 mAh.Credeti ca acumulatorul este bun? Sau trebuie ceva mai mult mAh?

10 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Ti-o recomand pe asta: http://www.emag.ro/......DPK9WBBBM/ #new_reviews

| idontgiveafuck2344 explică (pentru Salontanul):

Eu mi-am ales deja una. Voiam sa stiu daca e ok, ce am scris mai sus...

| Salontanul a răspuns (pentru idontgiveafuck2344):

Si de unde sa stiu eu, daca nu stiu nimic despre el? Si in final ai spus: "Sau trebuie ceva mai mult mAh?". Asta m-a facut sa-ti recomand una ce as cumpara-o eu. De ce sa cumperi una slaba? Ca sa trebuiasca s-o incarci si pe ea tot des? Fa ce vrei!

| idontgiveafuck2344 explică (pentru Salontanul):

Hoo,omule.Te poti calma. Oricum am gasit alta. tongue

| Salontanul a răspuns (pentru idontgiveafuck2344):

Hoo se spune la animale. Ai grija!

| idontgiveafuck2344 explică (pentru Salontanul):

Am specificat:"omule"...

| Salontanul a răspuns (pentru idontgiveafuck2344):

Se pare ca nu pricepi. Ca orice femeie!

| FlorinCiokan a răspuns:

E Buna daca ai posibilitatea sa le incarci odata la 2 zile. Dar daca mergi intr-o excursie fara curent o saptamana nu o sa iti ajunga. Dar asa sa mergi la scoala sa te joci acolo intruna si acasa e foarte ok.

| idontgiveafuck2344 explică (pentru FlorinCiokan):

La scoala nu am voie cu telefon.Dar mersii de raspuns tongue

| notefree a răspuns:

Ajunge de o încarcare si ceva baga de seama ca unele acumulatoare nu au fix cat specifica poate asta are fix 2000 mah