| SimonaMaria869 a întrebat:

Ce acumulator portabil este mai ok pentru un iphone 6? Si de cate ori pot utiliza acumulatorul?

3 răspunsuri:
| emilitalia a răspuns:

Simona cred ca cel de aici. http://www.altex.ro/......white-red. este foarte bun in special ca are 13 000 ma fata de cat are acumulatorul telefonului plus ca este si universal. Cat priveste numarul de utilizari imparti 13 000 la cat are cel din telefon si ai sa ai rezultatul. Preferabil este sa mai intrebi si la un centru serios de reparatii. Ceea ce am scris mai sus este strict parerea mea asa ca... O zi buna.