| Kate99 a întrebat:

Vreau sa-mi iau un telefon pana in 600 lei, si nu stiu care e mai bun:
-Samsung galaxy gio
sau
-Samsung galaxy mini s 2.
Multumesc anticipat happy

Răspuns Câştigător
| panther2007 a răspuns:

In cazul de fata e mai bun Samsung Galaxi Mini S2 e mai performant.
Desi eu unu sincer ti-as recomanda sa mai pui inca 200 de lei si sa iti iei altceva cum ar fi in P4

8 răspunsuri:
| maryusmono a răspuns:

Dintre cele doua clar acest Samsung este mai bun acesta http://bit.ly/109Lc1x

Motive:

-proceosr bun
-ecran tactil de o fidelitate mai buna
-bateria tine mai mult in modul standby
-aspect mai tineresc

| charleslouboutin a răspuns:

Galaxy s2 direct. Daca stai sa cauti...il gasesti in 700-800 ron. Bafta.

| Annitu30 a răspuns:

Samsung galaxy mini s 2.

| Kate99 explică:

Multumesc mult big grin Voi ce telefoane aveti?

| Pooshtyu a răspuns:

Eu zic sa-ti iei un Samsung galaxy mini 2, la 5 milioane, merge orice joc chiar si NFS MW 2012.
Camera e un minus dar in rest e f.bun.

| ScattaRullz a răspuns:

PRO: Samsung Galaxy S2 mini (datorita calitatii mai bune si a designului mai bun)

| TheMatz a răspuns:

Din astea 2 Mini S II

| Mazilu_Andrei_Costi_1998 a răspuns:

Da ai dreptate pamther2007 Samsung galaxy mini s 2 e mult mai performant
funda?