| Alexalice10 a întrebat:

vreau sa imi iau un telefon nou si am de ales dintre iPhone 4s si Samsung galaxy s4 mini. care este mai bun? ce mi-ai recomanda? multumesc anticipat. funda.:*

Răspuns Câştigător
| FataDinVecini a răspuns:

Eu iti recomand iphone 4s, gasesti mult mai usor accesorii pentru el si sa fim sinceri, are un design mult mai frumos. Daca ar fi sa alegi intre iphone 4s si galaxy s4 ar trebui sa alegi clar s4, exact schimbul asta l.am facut eu acum, dar legat de cel mini nu am o parere asa buna. Nu iti face griji ca iphone.ul are 512 mb, tot merge mult mai repede, IOS e mult mai eficient decat Android. Ambele au 8 megapixeli, dar se observa clar calitatea pozelor facute de un iphone. Sper ca ti.am fost de ajutor! Succes la cumparat un nou telefon happy!

11 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Recomand s4 mini. E mai nou si mai performant(avand un procesor mai rapid, de 3 ori mai multa memorie ram), ecranul ceva mai mare si nu numai...

| RB26DETT a răspuns:

Nu recomand iphone-ul ecranul mai mic, RAM mai putin, procesor mai slab, telefon mai vechi, sistem de operare destul de varza, in schimb s4 mini este un telefon cu adevarat bun, cum iti permiti sa il compari cu un iphone 4s? iphone-ul ca performanta nu ajunge nici la jumatatea lui s4 mini laughing)

| AlexanderAdrian a răspuns:

S4 mini fara dubii.

| gelu1970 a răspuns:

Http://versus.com/es/samsung-galaxy-s4-mini-vs-apple-iphone-4s-16gb
citeste si vezi. se pare ca s4 mini e ceva mai bun.

| LTAA a răspuns:

Samsung Galaxy S4 Mini.

| AlexL28 a răspuns:

Iti recomand Iphone, nu sunt fan, dar te va tine mult mai mult ca si plasticurile lui Samsung si jocurile din app store sunt mai bine optimizate, astfel merg bine pe iphonuri chiar daca sunt modeste la specificatii

| AlexL28 a răspuns:

Nu neaparat, poate a strans, da la banii astia as recomanda si un Nexus 5

| Public22 a răspuns (pentru AlexL28):

Doar glumeam.

| Lavii007 a răspuns:

Eu as alege Samsung galaxy s4 mini

| BezeaToxica a răspuns:

Daca ai putea mai bune ceva si iti cumperi Iphone 5C. Dar daca nu poti, zic sa ramai la S4 miniwinking

| Deanimus a răspuns:

S4, indiscutabil.