| NykoletaGABRIELA a întrebat:

Vreau sa stiu si eu de ce nu merge sa imi desfac parola de la un telefon Sony Xperia E 1 Imi zice: Aceasta functie este dezactivata de administrator de politica de criptare sau de stocarea acreditarilor.

1 răspuns:
| Tudy000 a răspuns:

Imi pare rau, nu te pot ajuta la telefoanele setate in romana, dar daca te descurci un pic, fa asta, Settings-security-clear credentials.Au niste denumiri foarte tampite telefoanele cand sunt puse in romana, nu stiu cum va descurcati unii, serios...