| sai22794927 a întrebat:

Buna! Unde pot duce un iPHone 6 Plus la reparat? Nu se mai aprinde, am mai avut problema asta in trecut.Un pret minim care ar fi?

4 răspunsuri:
| CIaudiu a răspuns:

Oare nu la un service Apple autorizat? Zic si eu...
De preturi nu te pot ajuta pentru ca nu stiu natura problemei. Spui doar ca nu se mai aprinde. Poate e bateria moarta, placa de baza, un chip/fir ceva mort, habar n-am ce problema ai. Du-te la service si o sa-ti spuna ei ce problema are telefonul tau.

| sai22794927 explică (pentru CIaudiu):

Stii unde pot gasi un astfel de service?

| CIaudiu a răspuns (pentru sai22794927):

Pai cauti pe google maps, sau spune-mi din ce zona esti ca sa te ajut eu.

| sai22794927 explică:

Mentionez ca stau in Cluj