| angelamaria a întrebat:

Unde pot gasi teme pentru LG t385 dar care sa si mearga pentru ca pe site-urile pe care le-am incercat eu numerge nicio tema! PleaseAm nevoie de teme pentru telefonul asta.

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

DA! Jocuri si aplicatii merg instalate. Nu stiu care iti solicita sau nu internet. Le gasesti aici pentru telefonul tau:
http://www.umnet.com/phone/6097-lg_t385
link-urile sunt scrise in stanga cu albastru (la fiecare link ai mai multe pagini) Ai jocuri,aplicatii, melodii, wallpapers, e-boks, videoclipuri, jocuri flash.

2 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Telefonul tau nu suporta alte teme decat cele pe care le ai instalate din default. Nu merg alte teme pe el!

| angelamaria explică (pentru neluL):

Aha. Nici macar vreo aplicatie, dar fara sa ma conectez la internet.

| neluL a răspuns (pentru angelamaria):

DA! Jocuri si aplicatii merg instalate. Nu stiu care iti solicita sau nu internet. Le gasesti aici pentru telefonul tau:
http://www.umnet.com/phone/6097-lg_t385
link-urile sunt scrise in stanga cu albastru (la fiecare link ai mai multe pagini) Ai jocuri,aplicatii, melodii, wallpapers, e-boks, videoclipuri, jocuri flash.