| anaa5 a întrebat:

vrea niste pareri despre telefonul Vodafon 555 blue. ma puteti ajuta? sa imi spuneti cam ce aplicatii are. daca are wifi? daca merge youtubul pe el? dar despre Huawei G6150 Smile ce parere aveti? dau funda la cel mai corect raspuns..si cel mai explicit!

4 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Vodafone 555 Blue este un telefon foarte SLAB, chiar dacă este foarte ieftin ( 200 lei ) - vezi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.gsmarena.com/vodafone_555_blue-4052.php

Şi Huawei G6150 Smile este un model foarte SLAB - vezi specificaţiile :
http://www.gsmarena.com/huawei_g6150-3944.php

Eu NU îţi recomand nici unul dintre aceste modele!

În schimb, îţi RECOMAND un telefon BUNICEL, care îşi MERITĂ banii - vezi linkul :
http://www.allview.ro/produse/telefoane/lista-telefoane/a4all/specificatii/

Toate cele bune.

| Emaaa5728 a răspuns:

Primul are bluetooth, camera de 2 MP, loc de card+intern 40 MB, Usb v2.0,Video, Browser Opera Mini, wifi nu cred ca are si youtube merge pe el al fel si facebook, poti vorbi la el 3 ore fara intrerupere adica pana se descarca bateria si aplicatii nu cred ca are pe el, ai nevoie de android pentru aplicatii si acest tel nu are android, dar merg jocuri pe el.
Al doilea are dual sim, are loc de card, intern pana la 128 MB, usb v2.0, bluetooth, camera foto de 1, 3 MP,browser, radio,Java, disponibil in mai multe culori:silver, rosu, albastru, verde si alb si timpul de vb pana se descarca e de 7 ore, la fel ca si primul nu are android intra doar jocuri(java) pe el!

| kosmynyonutz a răspuns:

Http://www.gsmland.ro/telefon-mobil-vodafone-555-blue-3317 uite aici specificatiile pentru 555 blue...si despre Huawei ala, in locul tau mi-as lua Vodafone pentru ca e putin mai bunicel...nu are nici unul din ele wi-fi

| anaa5 explică (pentru kosmynyonutz):

Nu pot sa iti dau fnda..nu stiu de ce! nu imi apare.