| InfinityLove2000 a întrebat:

Vreau sa imi iau Samsung galaxy grand prime.e bun ca telefon? E cat de cat rezistent? Daca nu e mai bun Nokia lumia 625?

Răspuns Câştigător
| KamaSutra a răspuns:

Samsung dupa parerea mea e cea mai buna marca de telefoane, deci vot pentru grand prime

1 răspuns:
| NightcoreMusic a răspuns:

Daca iti iei Nokia Lumia. Dai banii de pomana si o sa urlii dupa ei ca si mine laughing, Samsung este chiar cel mai bun din lume... Este foarte rezistent, Costa mai putin [ asta e super ] bateria tine mai mult, etc. Deci da ia-ti Samsung Galaxy... Dupa parerea mea e mai bun Un Galaxy Trend ca Prime