| anonim_4396 a întrebat:

Am achizitionat acum 1 zi de la RDS telefonul Allview A5 Smiley care merge foarte bine, dar de 2 ore am descoperit ca la fiecare reset,cand se aprinde la lock screen imi spune, launcher3' din pacate s-a oprit,ii dau ok si nu are nimic, dar de ce oare face asa? Multumesc! happy

3 răspunsuri:
| AlexElektro1987 a răspuns:

De ce i-ai dat reset?

| anonim_4396 explică (pentru AlexElektro1987):

Ma refer la restart, ca si cum ai restarta un PC de fapt...

| AlexElektro1987 a răspuns (pentru anonim_4396):

Reset se spune si la calculator si la telefon, care inseamna sa il aduci la setarile din fabrica, numai ca la calculator cand dai reset, se sterge sistemul de operare. Vroiam sa te intreb daca te refereai la Restart, dar dupa aceea am zis ca chiar i-ai dat Reset. Iar aceea este o eroare, pe care nu o poti remedia. Du-te maine dimineata si schimba-l, pentru ca acel mesaj o sa iti apara din ce in ce mai mult si o sa iti apara aceea eroare si la jocuri si la internet si la tot.