| DimaValentin a întrebat:

Am cumparat o cartela Vodafone cu 5 euro cu date mobile, minute si mesaje dar nu imi merg datele. Am telefon Nokia Lumia 640 dual sim. Va rog ajutati-ma sa o rezolv. Va multumesc!

Răspuns Câştigător
| DeliNes a răspuns:

Trebuie sa adaugi APN-ul de la Vodafone. Daca cauti pe internet gasesti sigur ceva. Al meu este live.vodafone.com dar nu stiu daca o sa mearga si la tine

| DimaValentin explică (pentru DeliNes):

Am cautat pe tot internetul dar nu gasesc pentru Windows Phone. Va multumesc pentru raspuns!

2 răspunsuri:
| DimaValentin explică:

Am cautat pe tot internetul dar nu am gasit pentru Windows Phone