| giorgio26 a întrebat:

am o problema la tableta. Am uitat pinul si nu pot sa ii dau reset pentru ca butoanele de volum sunt incorporate in touch screen, ma ajuta cineva si pe mine va rog?

7 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Sigur trebuie sa existe o modalitate, nu se poate ca si cele de volum sa fie tot pe display. Poti sa ne spui si modelul?

| giorgio26 explică (pentru DoarBogdan):

Logicom s9782(t972)

| DoarBogdan a răspuns (pentru giorgio26):

Cate butoane ai in total in exterior?

| giorgio26 explică (pentru DoarBogdan):

George Cosmin pe Facebook si ati arat pe camera poate il rezolv cumva

| Mirel4412 a răspuns:

Trebuie sa fie o varianta, poate ai alte butoane pe afara, da ne mai multe detalii.

| giorgio26 explică (pentru Mirel4412):

Powor si bake două taste zi gaura de reset

| Robertandrei4858 a răspuns:

Mergi la un service