| asy a întrebat:

Am si eu o intrebare:

Am un abonament la Vodafone si am inclus in el minute dar si MB. De curând am avut încă 13 euro de plată si am dezactivat netul, însă acum mi s-au reinoit minutele si MB si aș vrea să îl activez din nou, dar nu știu cum...

Mă puteți ajuta? Mulțumesc frumos!

Scuzati categoria, dar daca pun la alta nu imi va raspunde nimeni concret...

Răspuns Câştigător
| BleahBluh a răspuns:

Pai daca ai touch si ai pe android te duci in seturi, in wireless, dai in jos pe bara pana la Retele tel. mob. si activezi "Date active" ( asta e H-ul ) ca sa inchizi H-ul sa nu iti mai manance net il dezactivezi. si iti sugerez sa il dezactivezi daca nu folosesti netul... am facut 40 euro de plata cu porcaria asta laughing

2 răspunsuri:
| asy explică:

Am un LG optimus l 7. Nu corespune nimic cu ceea ce ai zis tu sad.

| asy explică:

Am căutat mai bine si am găsit ceea ce mi-ai spus tu. Multumesc frumos! Fundă happy