| Alex72836 a întrebat:

as avea o intrebare... am un abonament la Telekom doar pe internet de aproximativ 3-5 ani, ce oferta as avea la un abonament cu internet + abonament catela(telefon), mai exact ce telefon as putea achizitona de la Telekom! Multumesc mult, o zi buna va doresc!

Răspuns Câştigător
| sierra1 a răspuns:

Tocmai îți propusesem:

https://www.telekom.ro/? utm_source=2parale&utm_medium=quicklink&utm_campaign=65b724213
sau aici:
https://www.telekom.ro/promotie-smartphones/

| Alex72836 explică (pentru sierra1):

Mersi! xD o intrebare am la p20 lite tr sa dau diferenta? si care ar fi?

| sierra1 a răspuns (pentru Alex72836):

Să fii iubit.
Sună la relații cu clienții, poate negociezi cu ei ceva mai avantajos.

Răspuns utilizator avertizat
| Alex72836 explică (pentru nimportequi):

Ao observat

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ti se pare ca aici este Telekom? Sună la ei.

| Alex72836 explică (pentru darrio2007):

Crede-ma am incercat jumatate de zi da dau de ei la telefon! Cu serviciul nu prea pot sa ajung intr-un magazin...

| darrio2007 a răspuns (pentru Alex72836):

Firmă „serioasă "!