| Cipi1212 a întrebat:

Bună ziua, Cine poate să îmi spună care este marca si prețul minim pentru un telefon mobil foarte bun?

Răspuns Câştigător
| Simpatic a răspuns:

Draga cipi, ai intrat pe un teren plin de polemici, referitor la domeniul brandurilor de telefoane, care sunt atat de multe actual precum ciupercile dupa ploaie

eu sunt fan Samsung, cumpar doar modele game S, alte persoane o sa iti spun ca iphone, altii Huawei ca este ok privitor la raportul pret-calitate etc

cred ca o recomandare corecta ti-am putea face noi userii TPU daca ne spui un anume buget si ce anume cauti la un telefon!

unii cauta aspectul doar acestia sunt cumparatorii de iphonewinking
altii cauta performanta si nu se uita la buget
altii cauta autonomia cat mai mare a acumulatorului telefonului
altii cauta o camera foto cat mai performanta

deci nu putem recomanda doar pe baza unui pret minim

caci unele telefoane smart slabe pot costa 500 de lei si altele incep de la 1500 lei, altele scumpe pot depasi 8000 de lei

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Îți recomand ceva de la Oppo. Preturi mici și se mișcă foarte bine.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Daca vrei un telefon bun costă foarte multi bani, ieftin si bun nu există, cele ieftine sunt proaste si nu merita, Motorola Samsung acestea sunt telefoane bune dar trebuie sa ai cel putin 1000 de lei ca sa gasesti ceva bun.

Răspuns utilizator avertizat