| MissDi a întrebat:

Tocmai ce am primit pe telefon un mesaj cum ca as avea o scadenta la Rcd de 200 lei.Eu nici macar nu am net pe mobilrolling on the floor Poate fi vorba de o greseala? A mai primit cineva?

7 răspunsuri:
| reihiuke a răspuns:

Ai numar nou?

| MissDi explică (pentru reihiuke):

Nu! Am mai primit un mesaj de la acelasi numar in carna care zicea sa schimb canalele la tv rolling on the floor

| bodyguardsmecher a răspuns:

Poate fi vorba despre internetul de pe calculator/laptop sau poate fi o pacaleala.

| MissDi explică (pentru bodyguardsmecher):

E o pacaleala! Netul de pe pc e de la rompetecom! Nam nimic si nici n-am avut de la Rcd rolling on the floor

| Bogdan_Baciu_1992 a răspuns:

Da am patit eu ma suna de la bank sa imi platesc rata de la masina dar eu nici nu am masina rolling on the floor

| HyunaKimfan a răspuns:

Eu nu am primit asa ceva dar poate fi vorba si de o greseala dar poate vrea sa te ia si la misto.Eu n-as citi si in nici un caz n-as raspunde la o asemenea poscarie de mesaj! Dar depinde de la cine este! Sper ca ti-am fost de ajutor!@#$%^&*