| Sima_Dorin_1989 a întrebat:

Buna ziua tuturor. am si eu o nelamurire poate ma ajuta cineva... am un tel HTC desire z si am vreo 2 prbl la el care nu prea stiu ce sa fac sa ii cumpar baterie sau nu ca nu se merita. sa va explic cand am bateria full e in reg cu tel merge. dar cand se goleste putin se stinge instant si cand il aprin imi arata bateria goala si iar se stinge daca tin tel la incarcat merge fara prbl nu se stinge deloc. si ar mai fii ceva o portiune de display nu functioneaza adica taciul cand apas dar nu tot timpul are perioade cand merge si cand nu... deci se merita sa ii iau baterie oare daca ii iau o sa mearga cum trebuie si taciul? va rog nu raspundeti aiurea. VA MULTUMESC

1 răspuns:
| piciu25 a răspuns:

Iti recomand sa trimiti telefonul in asistenta daca ai posibilitate.