| Adonni a întrebat:

Bună ziua, tuturor! Recomandați-mi, vă rog, un telefon foarte subțire, de minim 5, 7 diagonala. Aștept cu interes răspunsurile voastre. Vă mulțumesc mult!

Răspuns Câştigător
| REMiXDJ a răspuns:

Iati un Google Pixel 2 XL cu 64Gb. O sa fii multumit de acest telefon.

4 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Suma alocată fiind...

| Sandu3 a răspuns:

Intra pe www.gsmarena.com si vei gasi.Au toate specificatiile acolo.Si usor de cautat.

| danbnz a răspuns (pentru Sandu3):

Aia nu au filtre pentru asa ceva... trebuie sa le iei la mana pe fiecare in parte si imbatranesti pana faci un clasament.