| Loriiiiix3 a întrebat:

Bunaaaaaaaa TPU sunt foarte bucuroasa. tatiii vrea sa imi cumpere telefon de mos craciun si nu stiu care sa il ales Samsung galaxy s duos sau Samsung galaxy tren lite doar ca trent e mai ieftin ce diferenta sunt intre ele imi puteti spune va roog si care l-ati alege voi? ofer fundita! :3

Răspuns Câştigător
| horia2012 a răspuns:

Samsung galaxy s duos. E putin mai scump dar merita. Ai o camera mai buna la Duos (5 Mp) fata de 3 MP la Trend. Ai mai multi senzori la DUOS fata de Trend. Poti vedea video clipuri pe youtube cu DUOS. Alegerea e a dar sa nu-ti para rau pe urma.

| Loriiiiix3 explică (pentru horia2012):

Multumesc tuturor de raspuns. :*

| horia2012 a răspuns (pentru Loriiiiix3):

Cu placere.

6 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Buna

Cel mai bine iti ei Samsung galaxy s duos.
E mult mai bun de cat trend asta e diferenta.

O zi buna!

| IoanaSorina a răspuns:

Eu zic ca Samsung Galaxy Tren Lite sa ti-l cumpere happy

| Claudiu_Ludwig_1987 a răspuns:

Din punctul meu de vedere ar trebui sa iti iei Samsung galaxy s duos.

| adrixx a răspuns:

Samsung Galaxy Nota 3 e mai bun