| Katona_Claudiu_1999 a întrebat:

Cam cât ar costa să duc la service un Samsung a 40 2019, problema fiind când sun pe cineva deși eu aud acea persoană, ea nu mă aude deloc, deși când ascult muzică și orice altceva sunetul este perfect funcțional?

7 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Dacă e doar microfonul, scapi cu 50 lei dacă e placa de bază, e nașpa

| Katona_Claudiu_1999 explică (pentru sierra1):

Nu știu, că dacă dau pe difuzor persoană cu care vorbesc mă aude dar, dacă nu dau pe difuzor nu mai mă aude

| sierra1 a răspuns (pentru Katona_Claudiu_1999):

Să nu ne dăm cu presupusul, du-l la service dar ne spui si nouă ce a avut!

| anonim_4396 a răspuns (pentru Katona_Claudiu_1999):

Poate apeși din greșeală pe tasta "Mute" în timpul convorbirii.

| mustafateke7 a răspuns:

Buna! Problema telefonului tau nu este difuzorul, ci microfonul. Un pret anume nu iti pot da, deoarece fiecare service gsm, are un anumit pret, aici la mine poate o fi mai scump/ieftin in vreme ce la tine poate fi mai ieftin/scump...

| sabin89 a răspuns (pentru mustafateke7):

Puteai să-i dai un preţ aproximativ. Sau să-i spui ce preţuri sunt acolo, în zona unde locuieşti.

| sierra1 a răspuns (pentru sabin89):

De unde să știe cât îi ia meșterul, fără să desfacă tel-ul?