| dghjhfgk a întrebat:

Cam cât va costa iPhone 6s?

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu s-a anunțat prețul.

| AlexElektro1987 a răspuns:

De unde vrei sa stim noi cat va costa, daca nici macar nu stim ce specificatii are. si nu cred o sa apara Iphone 6S, cred ca o sa apara Iphone 7, sau pot sa para amandoua iar Iphone 6s sa fie o combinatie intre 6 si 7, adica sa aiba specificatiile de la 6 si design-ul de la 7 sau invers. Dar cred ca o sa apara 7 nu 6s.

| j1NNNx a răspuns:

Destul de mult, inca nu s-a anuntat pretul dar va fi mare happy

| Minnie_Kitty_1999 a răspuns:

Ce-i ala? N-ai ce face si inventezi un nou model de iPhone? rolling on the floor)) lol ce intrebare rolling on the floor) exista iPhone 6 (nu s rolling on the floor ) si iPhone 6 plus (nici asta nu e s) rolling on the floor))

| DoarEu291 a răspuns (pentru Minnie_Kitty_1999):

Intrebarea e corecta. IPhone 6s se va lansa in curand, iar ea cerea un pret, cu aproximatie. :I
https://www.idevice.ro/2015/07/04/data-lansare-iphone-6s/

| SergiuBoss11 a răspuns (pentru Minnie_Kitty_1999):

Ce destept.inainte sa comentezi intrebarile citeste-le de doua ori

| dghjhfgk explică (pentru Minnie_Kitty_1999):

Se va lansa iPhone 6s dacă vrei sa știi.