| anamaryaaa101 a întrebat:

Cand deschid camera imi apare " Imposibil de conectat la cameră. Asigurați-vă ca opriți alte aplicații care pot utiliza camera sau lanterna." Am dat restart, am dat restart din fabrica, am sters aplicatiile tot. Spuneți-mi ce as putea sa fac!

Răspuns Câştigător
| Bogdan70001 a răspuns:

Pai ai o problema destul de nasola.Incearca o resoftare (eventual un alt ROM), dar ca sa nu te mai chinui cu asta iti zic de pe acum ca PROBABIL ai camera defecta. Poate l-ai scapat candva si ai stricat-o

| anamaryaaa101 explică (pentru Bogdan70001):

De scapat nu prea l-am scapat ca am atentie cu telefonul...

1 răspuns: